Goudblond streekbier in een mooie beugelfles. Dit ambachtelijk gebrouwen bier is hergist in de fles en heeft een alcoholpercentage van 9,5%
Boom
Deze producten behoren tot het standaardassortiment van onze winkel in Boom. In principe vindt u ze steeds in de winkel tenzij ze tijdelijk uitverkocht zijn.
Amberbruin streekbier in een mooie beugelfles. Dit ambachtelijk gebrouwen bier is hergist in de fles en heeft een alcoholpercentage van 9,5%
Amberkleurig helder stadsbier van 5,2% op basis van Saaz-Saazhop en met een sneeuwwitte schuimkraag. Vroeger gekend als De Koninck APA.
Fluweelzacht donkerbruin bier van hoge gisting met hergisting op fles. Het alcoholpercentage van dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met stevige crèmekleurige schuimkraag is 7,2%.
Krachtig blond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Het alcoholpercentage van dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met mooie witte schuimkraag is 9%.
Rood Mechels fruitbier met een laag alcoholgehalte van 3,5%. Uniek is dat het gemaakt werd op basis van witbier, aangelengd met natuurlijk vruchtensap.
Droog, bitter en blond bier op basis van bleek- en pilsmout en ongemoute tarwe. Het heeft een alcoholgehalte van 9% en werd hergist op fles.
Kruidig bier met bittere toetsen en hergisting op fles. Dit helder goudblond speciaalbier van 7,5% heeft een prachtige witte schuimkraag.
Zacht bier met een lichtzure toets en hergisting op fles. Dit zuiver goudblond speciaalbier van 5,5% heeft een fraaie witte schuimkraag.
BRU natuurlijk lichtbruisend is een licht parelend natuurlijk mineraalwater dat na een reis van 40 tot 60 jaar in het Ardense dorpje Stoumont uit de bron vloeit. Dit lichtbruisend water is verkrijgbaar in volgende verpakkingen:
- 8x50cl pet
- 6x1L glas
- 6x1,25L pet