Zacht bier met een lichtzure toets en hergisting op fles. Dit zuiver goudblond speciaalbier van 5,5% heeft een fraaie witte schuimkraag.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Brugs zwaar goudblond stadsbier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 8,7%. Deze tripel bouwt verder op de middeleeuwse traditie van het gebruik van ‘gruut’.
Klassiek witbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 4,8%. Dit lichtgele tarwebier ontstond in de jaren 80 bij het voormalige Brouwerij De Gouden Boom.
Evenwichtig doordrinkbier uit Brugge met een stevige schuimkraag. Dit bier ontleent zijn naam aan de bijnaam die de Bruggelingen kregen in een middeleeuwse legende.
Donker bijna robijnrood bruin bier op basis van zes mouten. Dit bier ontleent zijn naam aan de bijnaam die de Bruggelingen kregen in een middeleeuwse legende.
Donkerzwart bier met een alcoholgehalte van 6,5%. Dit bier van hoge gisting heeft een stevige beige schuimkraag en is hergist op fles.
Vrij zoet donkerbruin stoutbier met een alcoholgehalte van 9%. Dit zoet en koffiebitter bier van hoge gisting heeft een crèmekleurige schuimkraag.
Kruidig goudblond streekbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8%. Dit bitter bier heeft een compacte witte schuimkraag.
Gefilterd en kristalhelder amberkleurig bier van hoge gisting dat Brouwerij Dubuisson al sinds 1933 op de markt brengt. Daardoor is dit één van de oudste Belgische speciaalbieren.
Goudblond bier gerijpt op eik met een alcoholpercentage van 10,5%. Dit bier van hoge gisting is gemaakt op basis van Bush Blond en bourgognevaten van Charmes-Meursalt.